Umm Al Quwain - UMM AL QUWAIN BEACH HOTEL ****

 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: leteckydoprava: letecky
67 termínů od 12. prosince 2019
od 21 390 Kč

Poloha: Hotel leží na klidném místě v nádherné palmové zahradě v emirátu Umm Al Quwain, 40 km od letiště v Dubaji. Několikrát v týdnu hotel zajišťuje shuttle bus do nákupního centra v Dubaji zdarma. Pláž: Hotel leží přímo u pláže s bílým pískem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma. Vybavení: Příjemný hotelový komplex s rodinnou atmosférou vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, čistírna, internetové připojení, hlavní restaurace,  bar u bazénu. Sport a zábava: Venkovní bazén, nedaleko hotelu je aquapark. Poznámka: Letecká přeprava je zajištěna... Celý popis ...
Umm Al Quwain - UMM AL QUWAIN BEACH HOTEL ****

Termíny a ceny

prosinec 2019

26.12. - 02.01.2020 čtvrtek - čtvrtek
polopenze letecky (Praha)
33 290 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
29.12. - 05.01.2020 neděle - neděle
polopenze letecky (Praha)
33 290 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
29.12. - 09.01.2020 neděle - čtvrtek
polopenze letecky (Praha)
43 390 Kč
cena za 12 dní (11 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • Leteckou přepravu včetně všech poplatků
 • transfery v místě pobytu
 • ubytování
 • vybrané stravování
 • služby česky hovořícího delegáta
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • Cestovní pojištění

Popis zájezdu

Umm Al Quwain - UMM AL QUWAIN BEACH HOTEL ****

Poloha: Hotel leží na klidném místě v nádherné palmové zahradě v emirátu Umm Al Quwain, 40 km od letiště v Dubaji. Několikrát v týdnu hotel zajišťuje shuttle bus do nákupního centra v Dubaji zdarma.

Pláž: Hotel leží přímo u pláže s bílým pískem. Lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou k dispozici zdarma.

Vybavení: Příjemný hotelový komplex s rodinnou atmosférou vhodný pro všechny věkové kategorie i rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárna, čistírna, internetové připojení, hlavní restaurace,  bar u bazénu.

Sport a zábava: Venkovní bazén, nedaleko hotelu je aquapark.

Poznámka: Letecká přeprava je zajištěna přímou linkou na trase Praha - Dubaj - Praha. Uvedená cena zájezdu zahrnuje letenku v optimální knihovací třídě. Pro vstup do SAE musí mít klient cestovní pas platný ještě minimálně 6 měsíců po návratu a NESMÍ obsahovat razítko Izraele.
Od roku 2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní pas. Uvedené časy letů jsou pouze orientační a budou závazně upřesněny v pokynech k odletu.
Pořadatelem zájezdu je FANTASY TRAVEL, s.r.o.

Stravování: polopenze

Snídaně, polopenze formou bufetu nebo all inclusive.
All inclusive zahrnuje:-snídaně, oběd a večeře formou bufetu-odpolední občerstvení-09:00 - 21:00 nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby

Ubytování: hotel ****

Prostorné pokoje "executive suite" se nachází v přízemních vilkách rozmístěných v nádherné zahradě a skládají se z ložnice a obývacího pokoje. Mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV se satelitním příjmem, telefon, minibar (dvě vody a dva nealkoholické nápoje po příletu v minibaru zdarma) a terasu. Možnost jedné přistýlky. Za příplatek Ambassador suites s možností ubytování až 4 osob.