To nejlepší z Dubaje + SILVESTR (letecky z Prahy)

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: leteckydoprava: letecky
1 termín od 29. prosince 2019
od 28 990 Kč
31 990 Kč

Silvestrovský poznávací zájezd s průvodcem, během kterého se seznámíte s tím nejlepším z Dubaje a Abú Dhabí! Uvidíte několik světových „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, nejznámější uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah… Zhlédněte s námi všechno, co člověk dokáže vytvořit a oslavte Nový rok stylově! Vsaďte na Dubaj! Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část program... Celý popis ...
To nejlepší z Dubaje + SILVESTR (letecky z Prahy)

Termíny a ceny

prosinec 2019

29.12. - 02.01.2020 neděle - čtvrtek
snídaně letecky
Sleva 9%31 990 Kč 28 990 Kč
cena za 5 dní

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • letenka Praha – Dubaj – Praha se všemi poplatky
 • kabinové zavazadlo a odbavované dle pravidel pro přepravu zavazadel viz níže
 • transfer letiště – hotel – letiště v Dubaji
 • 4x ubytování v Dubaji v hotelu ve 2lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
 • 4x snídani
 • pobytovou taxu
 • průvodce po celou dobu (od odletu do návratu, mimo volný program ve městě)

Cena nezahrnuje

 • doporučené kapesné minimálně 180 €/os./pobyt (na MHD, vstupy, stravování)
 • vstupné na místě a fakultativní výlet do Abú Dhabí
 • bakšišné
 • silvestrovská gala večeře za příplatek 3 500 Kč/os. (nutno hlásit předem!)
 • cestovní pojištění
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 8 000 Kč

Popis zájezdu

To nejlepší z Dubaje + SILVESTR (letecky z Prahy)

Silvestrovský poznávací zájezd s průvodcem, během kterého se seznámíte s tím nejlepším z Dubaje a Abú Dhabí! Uvidíte několik světových „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab, nejvyšší budovu Burj Khalifa, nejznámější uměle vytvořený poloostrov Palm Jumeirah… Zhlédněte s námi všechno, co člověk dokáže vytvořit a oslavte Nový rok stylově! Vsaďte na Dubaj!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Burj Khalifa – vyhlídka ze 124. a 125. patra

Dospělý 1 630 Kč
Dítě 1 400 Kč

Fakultativní výlet Abú Dhabí

Dospělý 1 940 Kč
Dítě 1 750 Kč
Senior 1 750 Kč

Burj Khalifa – vyhlídka ze 148. patra (+ 124. a 125. patra)

Dospělý 3 760 Kč

Cestovní pojištění: EASY (48 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (140 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění
Pořadatelem zájezdu je Radynacestu, s.r.o.

Stravování: snídaně

Snídaně v hotelu formou bufetu.

Ubytování: hotel ***

Hotel v dosahu místního MHD.
Možnost občerstvení a nákupů v okolí hotelu.

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách, přílet do Dubaje, objednaným autobusem transfer na hotel, ubytování.
2. den: Po snídani budeme obdivovat moderní díla arabských architektů v Dubai Marině a nejvyšší budovu světa Burj Khalifu. Místním metrem se ráno přesuneme do ultramoderní obytné dubajské čtvrti   Dubai Marina, kde budeme obdivovat díla, která je schopen vytvořit člověk. Uvidíte moderní výškové budovy v místech, kde  bývala ještě před 60 lety poušť . Dále se projedeme  tramvají , která byla v Dubaji zprovozněna v listopadu 2014. Odpoledne návštěva nákupního centra Dubai Mall,  největšího nákupního střediska  ve Spojených arabských emirátech. Najdete zde přes 1 200 obchodů, několik kin, obří akvárium, bruslařský stadion atd. Symbolem této čtvrti je  nejvyšší budova na světě –  Burj Khalifa, která měří 828 metrů a má 163 pater. Fakultativně mohou zájemci vyjet na  vyhlídkovou plošinu ve 124. patře  nebo dokonce ve 148. patře. V podvečerních hodinách si lze užít i podívanou na Dubai Fountain, která je dlouhá přes 250 metrů. Jedná se o jedinečnou show, kdy voda stříká až do výšky 150 metrů a osvětluje ji několik tisíc reflektorů.  Návrat na hotel s průvodcem nebo později individuálně.
3. den: Během dnešního dne uvidíte samá „nej“ – nejluxusnější hotel Burj Al Arab či uměle vytvořenou palmu , večer silvestrovské oslavy a ohňostroje.  Ráno odjezd objednaným autobusem k mešitě Jumeirah Mosque, která byla jako první v Dubaji  zpřístupněna nemuslimům . Pokračovat budeme přejezdem po hlavní třídě Jumeirah Road až k jednomu z mnoha dubajských symbolů –  nejluxusnějšímu hotelu na světě  Burj Al Arab. Procházka po  krytém souku (tržišti)  nám umožní nádherné výhledy tohoto hotelu ve tvaru plachetnice. Následovat bude další skvost –  uměle vytvořená palma  Palm Jumeirah. Na její konec dojedeme jednokolejovým vláčkem a uvidíme zde luxusní hotel Atlantis, v němž se nachází aquapark.   Odpoledne přejezd k  druhému největšímu nákupnímu centru  Dubaje   Mall of the Emirates, kde se nachází místní rarita –  krytá lyžařská sjezdovka . Osobní volno k nákupům a obědu. Při cestě zpět na hotel nás čeká ještě  fotostop na veřejné pláži vedle hotelu Burj Al Arab . Projdeme se po promenádě Jumeirah Promenade. Otužilí zájemci se zde mohou i vykoupat. Večer lze bujarou silvestrovskou atmosféru nasát hned na několika místech – individuálně v Dubai Marině či u hotelu Burj Al Arab, případně lze fakultativně zajistit silvestrovskou večeři v restauraci s výhledem na Burj Khalífu (ceny od 10 000 Kč/os.), která bude přístupná jen pro místní hosty. Všechna místa se o půlnoci rozzáří ohňostroji a novoroční oslavy propuknou v plném proudu! Popřípadě lze využít poklidnější nabídky gala večeře ve vašem hotelu (za příplatek, nutno hlásit předem).
4. den: Dnes nás čeká celodenní fakultativní výlet do Abú Dhabí. Popřípadě individuální program v Dubaji. Celodenní fakultativní výlet s průvodcem do  hlavního města Spojených arabských emirátů  Abú Dhabí: uvidíte zde  největší mešitu islámského světa  –  mešitu šejka Zayeda , která je jednou z mála mešit v celých Emirátech, které jsou volně přístupné pro cizince. Dále uvidíte i  palác šejka (prezidenta SAE) Khalify bin Zayeda . Dle možností zhlédnete část závodní dráhy pro Formuli 1 a pro zájemce možnost návštěvy „zábavního parku“ Ferrari World, který je největším krytým zábavním parkem na světě a dokonce je zde umístěna i nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rossa. Alternativou je individuální program v Dubaji, např. odpočinek a koupání na pláži La Mer.
5. den: Poslední den bude věnovaný historické části Dubaje a typickým místním trhům. V dopoledních hodinách objednaným autobusem přejezd do „historické“ části města – do čtvrti Bastakyia   a k Dubai Creeku, kde uvidíme  domy původních obyvatel  s větracími komíny a  divan vládnoucí rodiny Maktoumů . Bude možnost navštívit i místní muzeum vybudované v bývalé obranné věži, které se věnuje původnímu životu i obrovskému rozmachu Dubaje. Poté nastoupíme na typický dopravní prostředek do Creeku –  dřevěné lodičky  a necháme se přepravit na typická arabská tržiště –  souky . Navštívit můžeme  Gold Souk  (trh se zlatem),  Spice Souk  (s kořením) apod. Odvaha smlouvat je zde velkou výhodou k nákupu. V odpoledních hodinách transfer na letiště.  Odlet do Prahy , přílet do ČR v nočních hodinách.