SILVESTR v Londýně ! SUPERSLEVA=Bohatý vyzkoušený program. Jen za 6.590,- Kč !

-27%
 • ubytování: hotel **+ubytování: hotel **+
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 29. prosince 2019
od 6 590 Kč
8 990 Kč

Odjezdy z celé ČR bez příplatku ! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě nadstandardní kvality služeb ! Zájezd do Velké Británie s bohatým programem v Londýně. Celý popis ...
SILVESTR v Londýně ! SUPERSLEVA=Bohatý vyzkoušený program. Jen za 6.590,- Kč !

Termíny a ceny

prosinec 2019

29.12. - 01.01.2020 neděle - středa
snídaně autokarem
Sleva 27%8 990 Kč 6 590 Kč
cena za 4 dny (1 noc)

Informace o cenách

Slevy

 • SUPER SLEVA NA CENU 6.590,- KČ !!!

Cena zahrnuje

 • dopravu luxusním busem (wc, video-dvd, klima)
 • 1 x nocleh se snídaní v hotelu 2-3* ve 2 lůžkových pokojích
 • průvodce
 • pojištění CK

Cena nezahrnuje

 • 1 x večeře (2-3 chody dle hotelu) (příplatek: 450 Kč)
 • komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny (příplatek: 140 Kč)

Popis zájezdu

SILVESTR v Londýně ! SUPERSLEVA=Bohatý vyzkoušený program. Jen za 6.590,- Kč !

Odjezdy z celé ČR bez příplatku ! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě nadstandardní kvality služeb ! Zájezd do Velké Británie s bohatým programem v Londýně.
Pořadatelem zájezdu je Helena Urbanová - PLUSTOUR M

Stravování: snídaně

1 x snídaně v ceně (káva, čaj, pečivo, máslo, jam)
1 x večeře (2-3 chody dle hotelu) možná za příplatek 350,- Kč

Doprava: autokarem

Luxusní bus (wc, klima, video-dvd), odjezdy z celé ČR (celkem 42 nástupních míst) bez příplatku !!!

Ubytování: hotel **+

Hotel 2 až 3 * v oblasti Londýna. 2-lůžkové pokoje dle výběru se snídaní s vlastním příslušenstvím, 1-lůžkové pokoje za příplatek 990,- Kč..

Program zájezdu

1. den: 1. den: V 10 hodin odjezd z Nového Boru, v 11 hodin z Liberce, ve 12 hodin z Mladé Boleslavi, ve 13 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Plzně od výstaviště ve 14.30 hodin, v 7 z Ostravy, v 8.30 z Olomouce, v 10 z Brna, v 11.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem a Belgií do Francie a dále Eurotunelem nebo trajektem do Anglie.
2. den: 2. den: Ráno příjezd do Londýna, celodenní prohlídka Londýna s průvodcem /Big Ben, Westminster, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Picadilly, Picadilly Circus, Národní galerie, Trafalgar Square, Downing Street, Horse Guards /White Hall. Večer ubytování a možnost večeře v hotelu. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
3. den: 3. den: Po snídani celodenní prohlídka Londýna s možností individuální návštěvy panoptika Madame Tussaud: Hyde Park, Baker Street, Oxford Street, Katedrála Sv. Pavla, Tower, Tower Bridge, Greenwich, volno, nákupy. Večer účast na Silvestrovských oslavách v centru Londýna včetně půlnočního ohňostroje, odjezd z Londýna mezi 2. a 3. hodinou., Eurotunel nebo trajekt a dále tranzit Francií, Belgií a Německem do ČR. (Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
4. den: 4. den: Pokračování tranzitu, ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR. Příjezd do Prahy cca do 18 hodin a do ostatních nástupních míst v ČR dle časového dopočtu.