Silvestrovské oslavy v Amsterdamu

 • ubytování: různéubytování: různé
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
žádný termín od 29. prosince 2019
od 2 490 Kč

Silvestrovské oslavy v Amsterdamu Vás jistě nadchnou, neboť kdo by si nechal ujít ohňostroj nad místními kanály? Zájemci se mohou zúčastnit plavby, která je výjimečná tím, že se v tomto období koná festival světel, který je nejvíce zřetelný právě z lodi. Budete mít tak jedinečnou možnost vidět Amsterdam " v jiném světle". Zapojit se můžete do silvestrovského veselí kdekoli v ulicích, a že si Nizozemci umí oslavy pořádně užít, o tom není vůbec pochyb. Program: 1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách 2. den: V ranních hodinách příjezd na rodinnou farmu, kde na vás čeká ochutnávka místních sýrů s možností nákupů a ukázka výroby dřeváků... Celý popis ...
Silvestrovské oslavy v Amsterdamu

Termíny a ceny


Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • Autobusovou přepravu
 • Ubytování se snídaní
 • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

 • Plavbu po grachtech 20 euro
 • Pobytovou taxu 3 eura
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj
 • Cestovní a úrazové pojištění

Popis zájezdu

Silvestrovské oslavy v Amsterdamu

Silvestrovské oslavy v Amsterdamu Vás jistě nadchnou, neboť kdo by si nechal ujít ohňostroj nad místními kanály? Zájemci se mohou zúčastnit plavby, která je výjimečná tím, že se v tomto období koná festival světel, který je nejvíce zřetelný právě z lodi. Budete mít tak jedinečnou možnost vidět Amsterdam " v jiném světle". Zapojit se můžete do silvestrovského veselí kdekoli v ulicích, a že si Nizozemci umí oslavy pořádně užít, o tom není vůbec pochyb.

Program: 1. den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách

2. den: V ranních hodinách příjezd na rodinnou farmu, kde na vás čeká ochutnávka místních sýrů s možností nákupů a ukázka výroby dřeváků. Poté přejezd do sídla královských budov a velvyslanectví, Den Haag, kde uvidíte například pozůstatky původního městského opevnění nebo kostel Grote Kerk V případě zájmu můžete navštívit muzeum vlámského malířství Mauritihuis, jehož největším lákadlem je Vermeerova Dívka s perlovou náušnicí. Poté se přesuneme tramvají do parku Medurodam, ve kterém se nachází miniaturní verze budov z celého Nizozemska, včetně letiště Schiphol, Amsterdamu a větrných mlýnů. Den zakončíme procházkou po pláží v přístavní čtvrti Scheveningen, kde se můžete projít po pláži nebo posedět v jedné z kaváren či restaurací. Večer odjezd na ubytování.

3. den: Po snídani prohlídka města Delftu a jeho nejvýznamnějších památek jako je například Starý a Nový kostel, Radnice, rodný dům Jana Vermeera, Rezidenci prince Viléma I. Oranžského atd. V poledních hodinách přejezd do Amsterdamu. Společná procházka bude zahájena u Heineken Experience, pokračovat budeme na Museumplein, kde se nachází například Říšské muzeum, muzeum Van Gogha, muzeum moderního umění a brusírna diamantů. Odtud budeme pokračovat ke kostelu Westerkerk, kde jsou uloženy Rembrantovi ostatky a v jehož těsné blízkosti se nachází dům Anny Frankové. Dojdeme až na náměstí Dam, kde se nachází kostel Neue Kerk a Královský palác. Prohlídka města bude zakončena plavbou po kanálech. Ve městě bude tou dobou probíhat festival světel. Jednotlivé objekty si tak budete moci prohlédnout přímo z lodi.

4. den: V 1:00 hod odjezd do ČR. Návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Pořadatelem zájezdu je Vega Tour s.r.o.

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: PRAHA – 23:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ
ÚSTÍ NAD LABEM – 00:15 HOD ZASTÁVKA MHD TRMICE GLOBUS, TYRŠOVA UL.

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Podobné zájezdy