Elba - LUNA

  • ubytování: apartmánubytování: apartmán
    strava: vlastnístrava: vlastní
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
žádný termín od 31. prosince 2019
od 50 000 Kč

Apartmán Luna je příjemný a nově zrekonstruovaný tří-pokojový byt, nacházející se v přízemí vily se zahradou a ještě se dvěma dalšími apartmány (vhodné pro větší počet lidí). Pouhých 400 metrů od vily leží krásná písčitá pláž, která je také vhodná pro dlouhé procházky po pobřeží. Vkusně zařízené ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, kteří touží po klidné dovolené v malebné přírodě. Služby Zahrada, parkoviště, terasa s grilem Celý popis ...

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Informace o cenách

Slevy

  • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cena zahrnuje

  • Cena je za pronájem apartmánu na 7 nocí bez stravy při jeho plném obsazení.

Cena nezahrnuje

  • Kauce: 150€/apartmán
  • Závěrečný úklid (povinně): 65€/apartmán

Popis zájezdu

Elba - LUNA

Apartmán Luna je příjemný a nově zrekonstruovaný tří-pokojový byt, nacházející se v přízemí vily se zahradou a ještě se dvěma dalšími apartmány (vhodné pro větší počet lidí). Pouhých 400 metrů od vily leží krásná písčitá pláž, která je také vhodná pro dlouhé procházky po pobřeží. Vkusně zařízené ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, kteří touží po klidné dovolené v malebné přírodě.

Služby
Zahrada, parkoviště, terasa s grilem
Pořadatelem zájezdu je PETRA TOUR s.r.o.

Ubytování: apartmán

Vkusně zařízený apartmán se skládá z prostorného obývacího pokoje s rozkládací pohovkou (dvě lůžka) a odděleným kuchyňským koutem, dvoulůžkového pokoje, pokoje s palandou a koupelny se sprchou . Apartmán je vybaven televizí a pračkou.

Podobné zájezdy