Kalábrie - VASCELLERO RESORT - bungalovy

 • ubytování: bungalovubytování: bungalov
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
žádný termín od 31. prosince 2019
od 50 000 Kč

Villaggio Vascelero se nachází cca 1,5 km od města Cariati Marina a cca 150 m od soukromé pláže. Komplex je obklopený zelení a od pláže ho dělí piniový háj. Nachází se zde přízemní bungalovy s klimatizací a malou terasou či hotelové pokoje. Pláž je písčitá, plážový servis (slunečník, lehátko, křeslo), restaurace přímo na pláži. Služby Restaurace, bar, bazén, parkoviště, tenisový kurt, animační programy (cca 25.6. – 15.9.), basketbalové a fotbalové hřiště. Asistenční telefonní služba ve slovenském či českém jazyce. Celý popis ...
Kalábrie - VASCELLERO RESORT - bungalovy

Termíny a ceny

Zájezd nemá k dispozici žádné termíny.

Informace o cenách

Slevy

 • VČASNÉ SLEVY - INFORMACE V CK.

Cena zahrnuje

 • Cena zahrnuje pronájem bungalovu na 7 nocí, spotřebu energií, bazén, sportovní zařízení, parkoviště, závěrečný úklid, klimatizaci (11.06. - 26.08.), plážový servis, animační program (cca 25.06. - 15.09.).

Cena nezahrnuje

 • Klimatizace: 7€/bungalov/den (do 11.06. a od 26.08.)
 • Ložní povlečení: 8€/osoba
 • Polopenze: 20€/osoba/den (12€/den/dítě do 15,99 let)
 • Kauce: 100€

Popis zájezdu

Kalábrie - VASCELLERO RESORT - bungalovy

Villaggio Vascelero se nachází cca 1,5 km od města Cariati Marina a cca 150 m od soukromé pláže. Komplex je obklopený zelení a od pláže ho dělí piniový háj. Nachází se zde přízemní bungalovy s klimatizací a malou terasou či hotelové pokoje. Pláž je písčitá, plážový servis (slunečník, lehátko, křeslo), restaurace přímo na pláži.

Služby
Restaurace, bar, bazén, parkoviště, tenisový kurt, animační programy (cca 25.6. – 15.9.), basketbalové a fotbalové hřiště.
Asistenční telefonní služba ve slovenském či českém jazyce.
Pořadatelem zájezdu je PETRA TOUR s.r.o.

Ubytování: bungalov

Bungalov TRILO 4 – obývací místnost s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí, pokoj se 2 lůžky, 2 sociální zařízená, terasa, klimatizace

Podobné zájezdy