Cena zájezdu
Na luxusní a elegantní výletní lodi MSC Fantasia se snoubí ty nejmodernější technologie a výjimečný komfort. Bohaté vybavení lodi dovolí každému si najít svůj styl trávení dovolené na moři. Výběr možností stravování je zárukou mimořádných kulinářských zážitků. Úžasný lázeňský areál Aurea Spa poskytuje dokonalý odpočinek a péči o tělo. Pro ty nejnáročnější hosty je k dispozici MSC Yacht Club, pětihvězdičkové ubytování a kvalitní servis v privátní zóně lodi. VYBAVENÍ LODĚ: Stravování, bary, kavárny: restaurace s obsluhou, samoobslužná restaurace, MSC Yacht Club restaurant, Tex Mex Restaurant, kuřácký salonek, pizzerie, 12 barů a salonků včetně Sport Bar, vinotéka, cukrárna, kavárna. Zábava: divadlo s kabaretní show, diskotéka, živá hudba k poslechu i tanci, umělecká arkáda, kasino, knihovna, 4D kino, simulátor Formule 1, videohry, nákupní galerie, internet, denně animační program. Sport, wellness: 3 bazény, bazén s posuvnou střechou... Celý popis
Bohatá plná penze sestavená z italské a mezinárodní kuchyně, speciální diety na vyžádání; v době podávání jídel voda, káva, čaj z automatů v samoobslužné restauraci v ceně.
Hosté ubytovaní v kajutách Aurea a Yacht Clubu mají nápojový balíček Premium all inclusive v ceně.
Vybavení kajut: koupelna se sprchou a WC, 2 lůžka (v některých kajutách možnost 1 - 2 přistýlek), dostatek úložných prostor, satelitní TV, klimatizace, minibar, telefon, fén.
Apartmá je prostornější a výhodně umístěné.
K apartmá Yacht Clubu se váže speciální servis.
Den | Přístav / program | Připlutí | Odplutí |
---|---|---|---|
1. den | Fort-de-France (Martinik) | - | 23:00 |
2. den | Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) | 08:00 | 19:00 |
3. den | Philipsburg (Sv. Martin) | 09:00 | 19:00 |
4. den | Road Town (Panenské ostrovy) | 07:00 | 16:00 |
5. den | Kingstown (Svatý Vincenc a Grenadiny) | 12:00 | 19:00 |
6. den | Basseterre (Sv. Kryštof a Nevis) | 10:00 | 18:00 |
7. den | St. John's (Antigua) | 08:00 | 18:00 |
8. den | Fort-de-France (Martinik) | 08:00 | 23:00 |
9. den | Pointe-à-Pitre (Guadeloupe) | 08:00 | 19:00 |
10. den | Castries ( Sv. Lucie) | 09:00 | 18:00 |
11. den | Bridgetown (Barbados) | 08:00 | 20:00 |
12. den | Port of Spain (Trinidad a Tobago) | 09:00 | 18:00 |
13. den | Saint George (Grenada) | 09:00 | 18:00 |
14. den | Roseau (Dominika) | 09:00 | 18:00 |
15. den | Fort-de-France (Martinik) | 08:00 | - |
(změny trasy vyhrazené) |