Gran Canaria - Cordial Green Golf **

  • ubytování: bungalovubytování: bungalov
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
29 termínů od 30. října 2019
od 11 900 Kč

Poloha: V jižní části ostrova, 35 km od letiště, v turistickém centru Maspalomas. Pláž: Na pláž se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés a ke známým dunám Dunas Maspalomas (cca 2 km), jezdí několikrát denně hotelový autobus (zdarma). Sport a zábava: Komplex přímo sousedí s golfovým hřištěm Campo de Golf de Maspalomas. Z ostatních hřišť ostrova jsou nejbližší: Lopesan Meloneras Golf (cca 5 km), Salobre Golf & Resort (cca 7 km), Anfi Tauro Golf (cca 16 km). Obchody: Malý obchod je přímo v hotelu, velké obchodní centrum El Tablero (obchody, lékárna, restaurace, bary, disko atd.) je vzdáleno 3,5 od komplexu... Celý popis ...
Gran Canaria - Cordial Green Golf **

Termíny a ceny

prosinec 2019

28.12. - 04.01.2020 sobota - sobota
snídaně letecky (Praha)
35 400 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách


Popis zájezdu

Gran Canaria - Cordial Green Golf **

Poloha: V jižní části ostrova, 35 km od letiště, v turistickém centru Maspalomas.

Pláž: Na pláž se světlým jemným pískem a pozvolným vstupem do moře Playa del Inglés a ke známým dunám Dunas Maspalomas (cca 2 km), jezdí několikrát denně hotelový autobus (zdarma).

Sport a zábava: Komplex přímo sousedí s golfovým hřištěm Campo de Golf de Maspalomas. Z ostatních hřišť ostrova jsou nejbližší: Lopesan Meloneras Golf (cca 5 km), Salobre Golf & Resort (cca 7 km), Anfi Tauro Golf (cca 16 km).

Obchody: Malý obchod je přímo v hotelu, velké obchodní centrum El Tablero (obchody, lékárna, restaurace, bary, disko atd.) je vzdáleno 3,5 od komplexu. Větší nákupní možnosti jsou také v centru Playa del Inglés, kam vozí hosty hotelový autobus.
Pořadatelem zájezdu je FIRO-tour a.s.

Stravování: snídaně

Snídaně a večeře jsou podávány formou švédských stolů v hotelové restauraci, obědy formou a la carte. K polopenzi a plné penzi je možné dokoupit variantu Plus (platí v období květen - říjen 2019) , která zahrnuje k jídlu výběr ze studených nealkoholických nápojů, kávu, čaj, pivo a víno (místní výroby).

Ubytování: bungalov

Komplex tvoří 266 patrových bungalovů rozmístěných do několika budov. V hlavní budově je menší vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve společných prostorech, restaurace s barem, dětský klub (pondělí - pátek, děti 4 - 12 let, v období prázdnin a dle obsazenosti), malý obchod. V hotelové zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, sluneční terasy s lehátky a dětské hřiště. Zkušení animátoři připravují pro děti denní program a večerní představení pro dospělé.

V prvním patře se nachází samostatná dvoulůžková ložnice, koupelna a balkon. V přízemí je obývací část s integrovaným kuchyňským koutem (toustovač, kávovar), pohovka, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, telefon, trezor (k pronájmu), televize se satelitními programy, stropní ventilátor (v obývacím pokoji a ložnici), koupelna s WC, terasa. Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby (včetně dětí do 2 let).

Základní vybavení je shodné s bungalovem – 1 ložnice, je prostornější a navíc má druhou samostatnou dvoulůžkovou ložnici. Maximální obsazenost - 5 dospělých osob (včetně dětí do 2 let).