Gran Canaria - Dunas Mirador Maspalomas ***

  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
50 termínů od 2. listopadu 2019
od 28 090 Kč
29 500 Kč

Poloha: V jižní části ostrova, 35 km od letiště, na okraji turistického centra Maspalomas v části Sonnenland. Pláž: Na 3,5 km vzdálenou pláž Maspalomas jezdí několikrát denně bezplatný hotelový autobus. Sport a zábava: Zdarma stolní tenis a v rámci animačního programu i vodní polo, aqua-aerobik, šipky a lukostřelba, za poplatek kulečník. Obchody: V blízkosti hotelu se nachází různé obchody, bary a restaurace, větší nákupní centrum El Tablero je vzdálené cca 0,5 km od hotelu. Celý popis ...
Gran Canaria - Dunas Mirador Maspalomas ***

Termíny a ceny

prosinec 2019

28.12. - 04.01.2020 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
28 100 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
28.12. - 04.01.2020 sobota - sobota
all inclusive letecky (Praha)
33 400 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách


Popis zájezdu

Gran Canaria - Dunas Mirador Maspalomas ***

Poloha: V jižní části ostrova, 35 km od letiště, na okraji turistického centra Maspalomas v části Sonnenland.

Pláž: Na 3,5 km vzdálenou pláž Maspalomas jezdí několikrát denně bezplatný hotelový autobus.

Sport a zábava: Zdarma stolní tenis a v rámci animačního programu i vodní polo, aqua-aerobik, šipky a lukostřelba, za poplatek kulečník.

Obchody: V blízkosti hotelu se nachází různé obchody, bary a restaurace, větší nákupní centrum El Tablero je vzdálené cca 0,5 km od hotelu.
Pořadatelem zájezdu je FIRO-tour a.s.

Stravování: all inclusive

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci, za příplatek je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje během dne nebo program all inclusive Gold, který zahrnuje i široký výběr z mezinárodních alkoholických a nealkoholických nápojů (oba do 23.00 hod.).

Ubytování: hotel ***

Tento hotel nabízí v 6 pětipodlažních budovách celkem 437 pokojů (některé uzpůsobeny pro osoby tělesně postižené). Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, internetový koutek (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), restaurace, 2 bary, diskotéka, hlídání dětí, dětský klub, prádelna, půjčovna kol na recepci. V zahradě jsou 2 bazény pro dospělé (jeden v zimních měsících vyhřívaný), dětský bazén, jacuzzi, sluneční terasy, lehátka a slunečníky, bar u bazénu, dětské hřiště. Hosté mohou využít nabídku Wellness centra (masáže, kosmetické služby, manikúra). Hotel zajišťuje animační program pro děti a dospělé, mini-disco a 2x týdně večerní show s profesionály.

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, navíc má oddělenou obývací část.
Maximální obsazenost - 3 dospělé osoby a 1 dítě (včetně dětí do 2 let).