Perly Havajských ostrovů

 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: leteckydoprava: letecky
žádný termín od 27. dubna 2019
od 108 990 Kč

Nabízíme Vám poznat čtyři hlavní Havajské ostrovy. Díky odlišnému stáří je každý ostrov unikátní – svojí geologickou stavbou i vývojem rostlin. Seznámíme Vás s historií i současností ostrovů, zhlédnete jejich největší přírodní zajímavosti a budete mít i dostatek času k relaxaci na krásných plážích. Dovolená na Havaji byla a vždy bude dovolenou v ráji !! OAHU: Honolulu – Waikiki – křižník USS Arizona – Pearl Harbor KAUAI : Waimea Canyon – James Cook Monument – Princeville HAWAII : Kona – Akaka Falls – Hilo – NP Volcanoes – Kilauea Volcano – Mauna Kea MAUI : Kahului – Haleakala – Hana - Lahaina Minimální počet 6 osob Během zájezdu urazíte... Celý popis ...
Perly Havajských ostrovů

Termíny a ceny


Informace o cenách

Slevy

 • sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) 7.200 Kč
 • sleva pro čtvrtou osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) 5.200 Kč

Cena zahrnuje

 • dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět
 • letištní poplatky
 • místní přelety mezi ostrovy
 • 13× ubytování ve 3* hotelech a motelech
 • dopravu klimatizovaným minibusem
 • program dle itineráři
 • služby průvodce America Tours
 • komplexní pojištění - speciál pro Ameriku
 • zákonné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

 • pojištění storna zájezdu
 • vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
 • stravu
 • vstupy a fakult. akce nezahrnuté v programu
 • spropitné místním řidičům, průvodcům a personálu
 • poplatky za odbavení zavazadel ( letecká přeprava)
 • event. palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
 • příplatek za jednolůžkový pokoj 29.800 Kč
 • pojištění storna zájezdu ( ERV pojišťovna ) 2.500 Kč

Popis zájezdu

Perly Havajských ostrovů

Nabízíme Vám poznat čtyři hlavní Havajské ostrovy. Díky odlišnému stáří je každý ostrov unikátní – svojí geologickou stavbou i vývojem rostlin. Seznámíme Vás s historií i současností ostrovů, zhlédnete jejich největší přírodní zajímavosti a budete mít i dostatek času k relaxaci na krásných plážích. Dovolená na Havaji byla a vždy bude dovolenou v ráji !!
OAHU: Honolulu – Waikiki – křižník USS Arizona – Pearl Harbor
KAUAI : Waimea Canyon – James Cook Monument – Princeville
HAWAII : Kona – Akaka Falls – Hilo – NP Volcanoes – Kilauea Volcano – Mauna Kea
MAUI : Kahului – Haleakala – Hana - Lahaina
Minimální počet 6 osob
Během zájezdu urazíte 890 mil ( 1.430 Km )
Návštěva a prohlídky jednotlivých ostrovů a relaxační dny mohou být uskutečněny v jiném pořadí než je uvedeno v itineráři.
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem.
Pořadatelem zájezdu je AMERICA TOURS, v.o.s.

Program zájezdu

1. den: OAHU 20 mil /35 km Odlet z Prahy do Honolulu. Po uvítání na letišti průvodcem AT transfer do hotelu na Waikiki, ubytování.
2. den: PEARL HARBOR, WAIKIKI 25 mil / 40 km Orientační meeting s průvodcem, seznamovací vycházka po Waikiki. Odpoledne návštěva památníku křižníku USS Arizona v přístavu Pearl Harbor spojená s prohlídkou centra Honolulu.
3. den: OKRUH OAHU 100 mil / 160 km Celodenní okružní prohlídka ostrova Oahu zahrnující vulkanický kráter Diamond Head, Hanauma Beach, Blowing Hole, Sunset Beach, ananasové plantáže a další zajímavosti.
4. den: WAIKIKI 10 mil / 15 km Volno k indiv. rekreaci, fakultativně celodenní výlet na ostrov Molokai.
5. den: KAUAI 25 mil / 40 km Odlet do Lihue na ostrově Kauai, transfer do hotelu, ubytování. Relaxace u hotelového bazénu nebo na pláži, fakultativně let helikoptérou nad ostrovem, který poskytuje neopakovatelné pohledy do míst, kde byl natáčen film Jurský park.
6. den: OKRUH KAUAI 170 mil / 270 km Celodenní prohlídka ostrova Kauai. Jedinečná příroda deštného pralesa v horách ostrova, Waimea Canyon přezdívaný "Grand Canyon Pacifiku", vyhlídka do Kalalau Valley, památník Jamese Cooka, maják Kilauea, divoké pláže u města Princeville…
7. den: RELAXACE NA PLÁŽI Volný den k odpočinku a relaxaci na pláži či u hotelového bazénu.
8. den: HAWAII, KAILUA-KONA 20 mil / 35 km Odlet do Kony na ostrově Hawaii – Velkém ostrově. Transfer do hotelu, ubytování a volno k relaxaci u bazénu nebo k toulkám po přístavním městečku Kailua-Kona.
9. den: OKRUH HAWAII 260 mil / 410 km Velmi časně odjezd k celodennímu okruhu ostrovem Hawaii. Návštěva fascinujících vodopádů Akaka obklopených pralesem plným květin a vůní, centra města Hilo a památníku sjednotitele Havajských ostrovů krále Kamehamehy. Zde Vám nabídneme fakultativní let nad činným vulkánem Kilauea, lávovými proudy a místy, kde se žhavá láva vlévá do moře. Naše cesta dále pokračuje do národního parku Volcanoes. Zdejší vulkán Kilauea je nejdéle nepřetržitě aktivní sopkou v lidských dějinách, a jeho kráter Puu-oo chrlí stále lávu po úbočí hory do nedalekého moře... Pro dobrodružné povahy je možnost pěšího výletu až k lávovému proudu. Kromě činného vulkánu zde uvidíte také jedinečný lávový tubus, tropickým pralesem pokryté sopečné krátery a s trochou štěstí uvidíte i některého ze vzácných ptáků obývajících zdejší jedinečnou přírodu. Do hotelu se navrátíte v pozdních hodinách.
10. den: KAILUA-KONA 10 mil / 15 km Celodenní individuální volno k relaxaci u bazénu nebo na pláži. Doporučujeme šnorchlování s pozorováním korálových ryb a mořských želv. Odpoledne Vám nabídneme možnost výletu jeepem na vrchol sopky Mauna Kea /4 207 metrů nad mořem/. Nikde jinde na světě nelze automobilem v tak krátkém čase zdolat takové veliké převýšení a málokterý výhled je tak úchvatný jako pohled na západ slunce do Pacifiku vysoko nad mraky… /Tato akce není vhodná pro osoby citlivé na změny atmosférického tlaku/
11. den: MAUI, KAHULUI 40 mil / 65 km Odlet do Kahului na ostrově Maui. Transfer do hotelu, ubytování a zbytek dne volno k relaxaci na pláži nebo u bazénu.
12. den: NP HALEAKALA 160 mil / 255 km Ráno odjezd do národního parku Haleakala.Z vrcholu stejnojmenné sopky "osazeného" kopulemi astronomických radioteleskopů je krásný výhled na celý ostrov, okolní ostrovy a nekonečný oceán. Společně budeme obdivovat místní endemickou rostlinu ahinahina ( stříbrný meč). Cestou zpět pojedeme přes město Kahului do přírodní rezervace Iao Valley . Výlet zakončíme vykoupáním na některé z pláží u osady Kihei s výhledem na atol Molokini. Odpoledne návrat do hotelu.
13. den: NAPILI BAY 10 mil / 15 km Celodenní volno k relaxaci na hotelové pláži s výhledem na ostrov Molokai. Fakultativně celodenní výlet do městečka Hana – silnice s tisíci zatáčkami kopírující členité pobřeží ostrova s fantastickou tropickou přírodou. Koupání pod vodopádem a na vulkanické pláži pod palmami. Návrat v pozdních hodinách.
14. den: Odlet domů 30 mil / 50 km Volno do odpoledních hodin, poté transfer na letiště a odlet do Prahy.
15. den: Po přestupu v USA pokračování letu do Prahy
16. den: Přílet do Prahy v poledních hodinách.

Podobné zájezdy