Středomoří

Plavby lodí po Středomoří jsou bezkonkurenčně nejoblíbenější. Tato nám blízká destinace je vyhledávaná díky stálému letnímu počasí, množství antických i středověkých památek a krásné přírodě. Oblast plaveb ve Středomoří zahrnuje pobřežní části Středozemního moře na evropském, asijském a africkém kontinentě, ostrovy ve Středozemním moři, Kanárské ostrovy a pobřeží Černého moře. Přístavy vyplutí jsou snadno dostupné autem, vlakem a i letecky.

Pamatováno je na všechny generace i na různé zájmové skupiny. Vše směřuje k jedinému cíli, a tím je maximálně spokojený host.

Na výletních lodích naleznete restaurace několika typů, bary, taneční salóny, bazény, vířivky, sauny, fitness centra, wellness procedury, divadlo, diskotéku, kasino a výherní automaty, obchodní galerie, umělecká díla, kino, minigolf, svět virtuálních her…. Na některých dokonce dráhu pro inline bruslaře, lezeckou stěnu, golfový putting green, simulátor Formule 1, surfovou vlnu nebo třeba prosklený chodník nad mořem.

Itálie

Obklopeni krásou máme příležitost podívat se na naši italskou dovolenou z jiné perspektivy, připlouvat po moři stejně jako velcí průzkumníci a jako my dnes na výletní lodí

Civitavecchia

scilla, calabria, italy

Španělsko

Pokud navštívíte Španělsko poprvé, buďte varováni: je to země, která se rychle stává závislostí. Možná máte v úmyslu přijet jen na výletní plavbu, procházku nebo výlet do města, ale než se nadějete, zjistíte, že vás uchvátí něco docela jiného – třeba oslava nějaké místní fiesty nebo nadpozemská architektura Barcelony. .

Ibiza Valecie

Ibiza coast, rock, sea

Francie

Francie je známá svým okouzlujícím životním stylem a vkusným smyslem pro módu. S krásnými přístavy na severu i na jihu, nádhernou přírodou a kulturní, architektonickou a gastronomickou scénou, která patří k nejúžasnějším na světě. Francie je jedním z přístavů našich plaveb po Středozemním moři.

Marseille

Marseille telescope, view, distant view

Jachty