Istanbul - The Peak Hotel

Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: snídaně
3 termíny od 28. září 2022

Cena zájezdu

od 11 490 Kč


Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, Spa centrum, fitness centrum, Wi-Fi (zdarma), 3 konferenční místnosti. Při vstupu do Turecka se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu. The Peak Hotel: Hotel The Peak najdete na jedinečném místě v centru Istanbulu – ve čtvrti Taksim – v dosahu obchodních a kongresových center, historických a turistických cílů, konzulátů a stanic metra. Z hotelu můžete také vyrazit do oblíbených míst pro gastronomickou turistiku, která se v posledních letech řadí k vyhledávaným aktivitám. Snadno se dostanete na mnoho žádaných míst od klasických istanbulských taveren po fusion kuchyni, od pouličních chutí po světovou kuchyni. Celý popis

Istanbul - The Peak Hotel

Termíny a ceny


Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu z Prahy do Istanbulu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy a palivový příplatek, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby česky mluvícího delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění, fakultativní výlety (k zakoupení na místě u delegáta)

Popis zájezdu

Istanbul - The Peak Hotel

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bar, Spa centrum, fitness centrum, Wi-Fi (zdarma), 3 konferenční místnosti.

Při vstupu do Turecka se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

The Peak Hotel: Hotel The Peak najdete na jedinečném místě v centru Istanbulu – ve čtvrti Taksim – v dosahu obchodních a kongresových center, historických a turistických cílů, konzulátů a stanic metra. Z hotelu můžete také vyrazit do oblíbených míst pro gastronomickou turistiku, která se v posledních letech řadí k vyhledávaným aktivitám. Snadno se dostanete na mnoho žádaných míst od klasických istanbulských taveren po fusion kuchyni, od pouličních chutí po světovou kuchyni.

Stravování: snídaně

Snídaně formou bufetu.

Ubytování: hotel ****

Dvoulůžkové pokoje Comfort s přistýlkou jsou vybaveny klimatizací, telefonem, LCD TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), minibarem, setem pro přípravu čaje a kávy, koupelnou, WC, fénem a trezorem.